SUNGATE,GÜNEŞE AÇILAN KAPI DEMEK.SİZLERİN RAHATLIĞA,FERAHLIĞA VE IŞIĞA AÇILAN KAPINIZ OLACAK.

BUYAPI SUNGATE HEM ŞEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN VE KALABALIĞINDAN UZAK KALMAYI,HEM DE ŞEHRE BU KADAR YAKIN OLMAYI BAŞARAN BİR PROJEDE YER ALMANIN AYRICALIĞINI SİZLERE KEYİFLE SUNUYOR.

SIRADIŞI BUYAPI KALİTE  ÇITASINI BİR ADIM DAHA YUKARIYA TAŞIYACAK BUYAPI SUNGATE GÜNEŞLER BÖLGESİNE DE YENİ BİR SOLUK,MODERN BİR ÇİZGİ GETİRMEK İÇİN SİZLERİN BEĞENİSİNE SUNULUYOR.

BUYAPI SUNGATE 2+1 VE 3+1 ŞEKLİNDE DİZAYN EDİLMİŞ DAİRELERE ,HER DAİRE İÇİN SİTE İÇİNDE BİR ARAÇLIK OTOPARK ALANI,BİR ADET KAPALI DEPO ALANI İLE BİRLİKTE SAHİP OLMA İMKANI GETİRİYOR.

GENİŞ VE AYDINLIK BİNA HOLLERİ VE KORİDORLARI,MODERN ASANSÖRLER SİZİ YUVANIZA HUZUR VE KEYİFLE ULAŞTIRMAK İÇİN ZARİF BİR MİMARİYLE TASARLANDI.

BUYAPI SUNGATE ÖZEL GÜVENLİK ALTYAPISI VE KAMERA SİSTEMLERİ İLE GÜNÜN HER SAATİNDE MAKSİMUM GÜVENLİK SAĞLIYOR.

ÇOCUK OYUN ALANLARI,BASKETBOL VE VOLEYBOL SAHASI,DOYASIYA KEYFİNİ ÇIKARTACAĞINIZ YEŞİL ALANLAR ,SİTE ETRAFINDA PLANLANMIŞ YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET YOLLARI,SENKRONİZE EDİLMİŞ DİNLENME ALANLARI BUYAPI SUNGATE DOKUSUNA DANTEL GİBİ İŞLENDİ.

BUYAPI SUNGATE  HUZURLU VE MODERN BİR HAYATIN  KEYFİNİ MUTLU YUVANIZDA AİLENİZ VE SEVDİKLERİNİZLE ÇIKARMANIZ İÇİN SİZLERE HOŞGELDİNİZ DEMEYİ  BEKLİYOR.


Proje Detayları

Proje Tarihi : Aralık 2018
Lokasyon : ADAPAZARI / SAKARYA
MetreKare : 120 - 145 m2
Daire Tipleri : 2+1 - 3+1
Proje Tipi : Konut

Proje Galerisi