BUYAPI’DAN TATİL KÖYÜ TADINDA YEPYENİ BİR PROJE. BUYAPI-DIAMOND TATİLİ AYAĞINIZA GETİRECEK ESTETİK,KONFOR VE KALİTELİ TASARIM  DETAYLARIYLA ÖNE ÇIKIYOR.

LÜKSÜN, KONFORUN VE ŞEHİR İÇİNDE FARKLI BİR YAŞAMIN KAPILARINI AÇACAK 70 ADET SIRADIŞI DAİREDEN OLUŞAN BUYAPI-DIAMOND SİZLERE PRESTİJİ STANDART OLARAK SUNUYOR.

HER DAİRE İÇİN  BİR ADET KAPALI , BİR  ADET AÇIK OTOPARK VE HER DAİRE İÇİN OTOPARK KATINDA BİR ADET DEPO İMKANI SUNAN DİAMOND,KAPALI OTOPARKTAN DAİRENİZE KADAR ASANSÖRLE ÇIKMA KONFORUNU SİZLERE SAĞLAMANIN YANINDA,GENİŞ BİNA GİRİŞ ATRİUMLARI İLE SIRADIŞI TASARIMIN İZLERİNİ TAŞIYOR.

BUYAPI-DIAMOND 2+1,3+1 VE 4+1 KONSEPTİNDE DAİRELERİ,YÜZME HAVUZU,SOSYAL TESİS,FITNESS CENTER,ÇOCUK OYUN ALANLARI,BASKETBOL SAHASI,YÜRÜYÜŞ YOLLARI,SEYİR TERASLARI VE YEŞİL ALANLARI İLE SİZLERE KEYİFLİ BİR ORTAM SUNUYOR.

BUYAPI-DIAMOND’DA GÜVENLİK 7/24 KAMERA SİSTEMLERİ İLE SAĞLANIYOR,SİTE GİRİŞ ÇIKIŞLARI ÖZEL GÜVENLİK SİSTEMİNE UYGUN ALTYAPIYLA DESTEKLENİYOR.

BUYAPI-DIAMOND GELİŞEN SERDİVAN’A 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA YENİ BİR SOLUK GETİRİRKEN,SİZE VE AİLENİZE DE YENİ BİR YAŞAM TARZININ KAPILARINI ARDINA KADAR AÇIYOR.


Proje Detayları

Proje Tarihi : Aralık 2017
Lokasyon : SERDİVAN / SAKARYA
MetreKare : 120 - 149 - 223 m2
Daire Tipleri : 2+1 - 3+1 - 4+1
Proje Tipi : Konut

Proje Galerisi