KURUMSAL

  • Biz Kimiz?
  • - Ne Yaptık? & Neler Yaparız?
  • - Neden Farklıyız?
  • - Misyonumuz & Vizyonumuz

Biz Kimiz?

Faaliyete başladığımız 2012 yılından bu yana pek çok sıradışı ve prestijli projeyi hayata geçirme başarısını göstererek sektörde ilklerin öncüsü olduk. BUYAPI inşaatın sistematik ve kurumsal yapısına yakışır şekilde  proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari ve yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra ofis,işyeri,plazalar,konut ve endüstriyel tesis projeleri ve imalatı konularında sektörde öne çıkıyoruz.

BUYAPI, şirket olarak 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen bünyesinde barındırdığı beyin takımının sektöründe 30 yılı aşan tecrübesi ile, birbirinden başarılı yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atarken, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilincini yitirmemeye özen göstermektedir. Bu anlamda; topluma yararlı, sorunlara çözüm teşkil edebilecek projelere imza atmaktadır.

Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran BUYAPI, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, geleceğe yönelik sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta,projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır.

Ne Yaptık & Ne Yaparız?

 BUYAPI, bu kapsamda ve  bu kadar kısa zamanda hayata geçirdiği yüksek standartlara sahip sıradışı konut,işyeri ve ofis  projeleri ile ayrıca bünyesinde  bulundurduğu tecrübeli teknik elemanların geçmişte ve bugün yönetim ve yapımını gerçekleştirdiği  çok sayıda sanayi tesisi inşaatlarıyla,,yurtdışında özellikle Rusya’nın, çeşitli bölgelerinde konut,alışveriş merkezi,5 yıldızlı otel,kapalı aquapark inşaatları ayrıca Irak ve Afganistan’da Amerikan Ordusuna ait askeri üslerde USACE ( United States of America Corps of Engineers ) tarafından ihale edilen işlerin uluslararası şartnamelere uygun olarak başarıyla gerçekleştirilerek zamanında ve yüksek kalitede teslim edilme başarılarına istinaden firma olarak geçmişine gururla,geleceğine güvenle bakmaktadır.

Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve BUYAPI güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

Neden Farklıyız?

Verimli iş sonuçları elde etmek amacıyla sistemler kuruyor ve sürekli iyileştiriyoruz, hedeflenen sonuçlar ile sorumluluk bilinci dahilinde paydaşlarımızın mevcut ve gelecekteki beklentilerini aşarak  karşılamaya çalışıyoruz. Çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uyuyoruz, her türlü tehlikeyi belirleyerek önleyici sistemleri geliştirmeye çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratıyoruz,, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretiyoruz.

Organizasyon yapımızı; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturuyoruz, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmeye çalışıyoruz ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları bir kuruluş haline gelme yolunda tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İş ortaklarımız / tedarikçilerimizle; güven, saygı, şeffaflık, kazan-kazan ilkeleri çerçevesinde, kurumsal değerlerimize uygun, paylaşılmış hedeflere ulaşmak için sürdürülebilir ilişkiler kurarak müşterilerimize değer yaratmaya çalışıyoruz..

Misyonumuz

Geleceğe yatırım yaparak insanların en ideal ve kaliteli koşullarda yaşamasını sağlamak,her koşulda DEĞİŞİMİN MİMARI olmak ve topluma kalıcı değerler ve eserler kazandırmak.

Vizyonumuz

Geçmişimiz geleceğimize ışık tutuyor,yaptıklarımızla gururlanarak geleceğe güven ve gururla yürüyoruz.Yapılacak daha çok işimiz olduğuna  ve ulaşmamız gereken mükemmellik idealimiz için daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyor ve bu yolda ilerliyoruz.